Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra, ka prezantuar për publikun projektin e saj më të ri muzikor.

“Mu ma le fajin” titullohet kënga e saj e re, e cila është e zhanrit baladë.

Kënga është punuar nga Marsel Gunga, gjersa orkestrimi është bërë nga Alandy.

mimoza shkora publikon kengen e re mu ma le fajin vargjet dedikim per seldin - Mimoza Shkora publikon këngën e re “Mu ma le fajin”, vargjet dedikim për Seldin?

Foto: Mimoza Shkodra/YouTube

Ndërkohë, për vargjet e tekstit është kujdesur reperi 2Step.

Lexo po ashtu:

Kënga është publikuar në kanalin YouTube edhe me një klip, në të cilin këngëtarja shfaqet mjaft atraktive.

Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit nga Shqipëria, Pro Video.

mimoza shkora publikon kengen e re mu ma le fajin vargjet dedikim per seldin 1 - Mimoza Shkora publikon këngën e re “Mu ma le fajin”, vargjet dedikim për Seldin?

Foto: Mimoza Shkodra/YouTube

Kjo këngë është e para që vjen pas shumë ngjarjeve në jetën reale të saj.

Nisur nga titulli dhe ndjeshmëria e këngës, shumë prej fansave kanë aluduar se kjo këngë mund të jetë dedikim për ish-të dashurin e saj, këngëtarin Seldi Qalliu. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.