tahiri 1 633x3001 560x300 - Ministri Tahiri do të vizitojë Gjykatën Themelore në Ferizaj

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, i shoqëruar nga Kryesuesi i Këshillit Gjyqësor të Kosovës, Nehat Idrizi, sot do të vizitojë Gjykatën Themelore në Ferizaj, ku do të pritet nga Kryetari i kësaj Gjykate, Bashkim Hyseni.

Pas takimit do të ketë deklaratë për media.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.