miriam cani duket joshese ne fustan transparent 560x416 - Miriam Cani duket joshëse në fustan transparent
miriam cani duket joshese ne fustan transparent - Miriam Cani duket joshëse në fustan transparent

Këngëtarja e njohur Miriam Cani, është shumë e pëlqyer nga publiku për stilin e saj.

Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa imazhe të reja në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet mjaft tërheqëse.

Ajo ka pozuar buzë një liqeni, e veshur me një fustan transparent dhe pallto të zezë.

Lexo po ashtu:

Me flokët e saj bionde dhe të lëshuara, këngëtarja dukej edhe më joshëse.

Pëlqimet dhe komentet e shumta për të nuk kanë munguar nga ana e fansave.

Miriami ka qenë më pak aktive viteve të fundit në muzikë, kjo për shkak se i është përkushtuar më shumë jetës private, në veçanti vajzës së saj, Amelisë. /Telegrafi/