Sadri Imeri Nicol Spaho 696x4151 560x415 - Moderatori ndërpret emisionin pasiqë e ftuara nuk ishte Nora Istrefi por sozia e saj

Moderatori ka reaguar ashpër ndaj ish Miss Shqipëria Nicol Spaho, sepse ajo njihet si sozia e Nora Istrefit.

Moderatori për një moment kishte menduar se ajo ishte vet Nora Istrefi prandaj ai nderpret emisionin.

 

Shikoni videon më poshtë për të kuptuar se çfarë ndodhë:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.