barkkk1 560x416 - Moderatorja shqiptare zgjedh mënyrën më të bukur për të konfirmuar shtatzëninë

Një martesë e shumëpërfolur dhe direkt më pas nisën zërat se ajo ishte shtatzënë.

Por moderatorja Elita Rudi, ka zgjedhur këtë të diel për të konfirmuar gjithçka.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale, një fotografi ku shihet në shtrat me të shoqin Gjiko, ndërsa zbulon barkun e rrumbullakosur.

“Distanca”, ka shkruar Elita, duke iu referuar klipit më të ri të Gjikos, ku merr pjesë edhe ajo.

Duket se Elita ka pritur që të kalonte mesi i shtatzënisë që të konfirmonte lajmin e bukur.

Por edhe vjehrra e moderatores ka publikuar një fotografi, teksa i mban nuses barkun e rrumbullakosur.

Tashmë pritet të mësohet vetëm gjinia e foshnjës që pritet të vijë në jetë.

bark11 - Moderatorja shqiptare zgjedh mënyrën më të bukur për të konfirmuar shtatzëninë

hghjgh1 - Moderatorja shqiptare zgjedh mënyrën më të bukur për të konfirmuar shtatzëninë

iuui1 - Moderatorja shqiptare zgjedh mënyrën më të bukur për të konfirmuar shtatzëninë

ouioii1 - Moderatorja shqiptare zgjedh mënyrën më të bukur për të konfirmuar shtatzëninë

yiyiyui1 - Moderatorja shqiptare zgjedh mënyrën më të bukur për të konfirmuar shtatzëninë

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.