morena taraku me nje tjeter fotografi provokuese pozon pas daljes nga dushi 560x416 - Morena Taraku me një tjetër fotografi provokuese, pozon pas daljes nga dushi
morena taraku me nje tjeter fotografi provokuese pozon pas daljes nga dushi - Morena Taraku me një tjetër fotografi provokuese, pozon pas daljes nga dushi

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, gjithmonë rrëmben vëmendjen me paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Ajo shpesh publikon imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme, teksa tash e sa kohë është zhvendosur për jetesë në Stamboll të Turqisë.

Taraku është shumë e ndjekur nga fansat, dhe vetëm në Instagram numëron mbi 780 mijë ndjekës.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi mjaft provokuese në llogarinë e saj në Instagram.

Lexo po ashtu:

Bëhet fjalë për një imazh, ku ajo shfaqet mjaft tërheqëse, teksa pozon e zhveshur dhe me peshqir në kokë.

Ajo vë në pah krahërorin e saj dhe tatuazhet e shumta, ndërsa duket mjaft atraktive pasi ka bërë dush.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve të saj nuk kanë munguar. /Telegrafi/