Loading...

Mozzik dhe Loredana kanë sjellur projektin e shumëpritur.

VIDEO

Dyshja e famshme kanë publikuar projektin e ri të përbashkët ‘Romeo dhe Juliet’ shkruan Indeksonline.

Projekti ka ardhur së bashku me videoklip i cili tashmë gjendet në kanalin ’YouTube’.

Sigurisht, kënga pritet të bëhet hit dhe të pëlqehet nga adhuruesit e çiftit të njohur.

Ndryshe, Mozzik dhe Loredana pak kohë më parë u bënë prindër për herë të parë të një vajze që e pagëzuan me emrin, Hana.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.