mozik 21 560x335 - Mozzik kthehet në vendlindje dhe kështu e presin fansat


Reperi i njohur Mozzik, nga Zvicra është kthyer në vendin e tij të lindjes, në Ferizaj.

Artisti i rep muzikës, erdhi në vendlindje bashkë me të dashurën e tij Loredana Zefin dhe një tjetër person shumë të rëndësishëm në jetë.

Mozzikun në Ferizaj e shoqëroi vajza e tij e porsalindur, Hana.

Dhe në qytetin e tij ai është pritur shumë ngrohtë nga fëmijët e Mahallës. Reperi ka publikuar në profilin e tij në Instagram, një video ku shihen plot fëmijë të grumbulluar te shtëpia e tij, duke e përshëndetur.

fansat e mozik 1024x10241 - Mozzik kthehet në vendlindje dhe kështu e presin fansat

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.