mozzik pas vizites te nje familje e varfer zoti mos iu provofte me skamjen 560x416 - Mozzik pas vizitës te një familje e varfër: Zoti mos iu provoftë me skamjen
mozzik pas vizites te nje familje e varfer zoti mos iu provofte me skamjen - Mozzik pas vizitës te një familje e varfër: Zoti mos iu provoftë me skamjen

Reperi i njohur Mozzik është shumë i pëlqyer për muzikën që bën.

Ai numëron me mijëra fansa anë e mbanë trevave shqiptare, ndërsa është shumë i ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Në postimin e fundit të bërë në rrjetin social Instagram, reperi ka treguar se së fundmi ka vendosur të vizitojë një familje skamnore.

Bëhet fjalë për familjen Miftari në Talinoc të Ferizajit, e cila jeton në kushte të vështira jetese.

Lexo po ashtu:

Mozzik ka shkëmbyer një fotografi me familjen e saj, të cilën të njëjtën më pas e ka publikuar në Instagram me një mbishkrim prekës.

“Vizitova familjen Miftari në Talinovc të Ferizajit! Nuk po e zgjas shumë vetëm di t’ju them: Zoti mos i’u provoftë me skamje”, janë fjalët e reperit në Instagram.

Ndërkohë, komentet nga ana e fansave kanë qenë të shumta, shumica prej të cilëve e kanë përgëzuar për kohën që ka gjetur të vizitojë një familje në nevojë. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.