grusta1 560x301 - Nata e grushtave, në Ferizaj disa persona rrahen brutalisht

Në mbëmjen e kësaj të diele pati disa raste të problemeve mes personave, shkruan Ferizaj24.

Në Ferizaj disa të rinjë janë rrahur brutalisht, por nuk dihet arsyeja pse ka ndodhur e gjithë ngjarja.

Por sipas pamjeve 7 të rinjë janë pjesë e rrahjes.

Kujtojmë se pak minuta më parë Periskopi ka raportuar edhe për një rrahje tjetër në Veterni, shkak ishte parkingu.

Pamje më poshtë nga rrahja në Ferizaj:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.