1B747BB0 03D9 4C80 9288 4AFF7BD4B32F1 560x347 - Natë e zezë: Aksident i rëndë në afërsi të Lipjanit, dyshohet për një të vdekur


Vetëm pak orë pas aksidentit të rëndë që ndodhi në rrugën magjistrale Ferizaj- Prishtinë, ku vdiq një person e u lënduan 6 të tjerë, një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në dalje të Lipjanit.

Mësohet se si pasojë e aksidentit rruga është bllokuar ndërsa në vend të ngjarjes janë parë edhe zjarrfikësit dhe autoambulanca.

Sipas dëshmitarëve nga aksidenti një person ka dyshohet se ka mbetur i vdekur.

Ekipet policore janë në vendin e aksidentit dhe po merren me rastin.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.