43411714 334811310602930 4574323290465632256 n1 560x416 - Ndalet shitja e biletave në Ferizaj për shkak të përleshjeve para pikës së autorizuar

Përveç se në Prishtinë, tollovi është shkaktuar edhe në pikën e autorizuar për shitjen e biletave në Ferizaj.

Arsyeja është e njejtë – pritjet e gjata të qytetarëve kanë shkaktuar tollovi.

Dje në Ferizaj u ndalua shitja e biletave.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.