Loading...

Njoftohen të gjithë qytetarët ferizajas, por edhe bizneset e Komunës sonë, se që nga dita e sotme do të ndërpritet sistemi aktual i regjistrimit të biznesit.
Ndërprerja po bëhet për shkak të asaj që ka filluar sistemi i ri online i cili vjen nga Agjencia e Regjistrimit të Bizneseve të Kosovës.

VIDEO

Për detaje të tjera ja linku i webfaqës së Agjencisë së regjistrimit të Bizneseve të Kosovës.

https://arbk.rks-gov.net/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.