FB IMG 1529192771256 696x4641 560x416 - Ndërron jetë babai i Ramush Haradinajt, ja kur bëhet varrimi

Pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë Hilm Haradinaj, babai i kryeministrit Ramush Haradinaj.

Ja postimi i plotë i Ramush Haradinajt në Facebook:

Të dashur miq,

Ju njoftoj se sonte, pas një sëmundjeje të rëndë, ka ndërruar jetë babai ynë, Hilmi Haradinaj.

Varrimi i të ndjerit bëhet të hënën, më 18 Qërshor ora 14, në Gllogjan.

Të ndjerit Dritë i pastē shpirti!

RH

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.