auto aksident 1 780x439153786521015378652171 560x416 - Ndeshje në magjistralën Shkup-Ferizaj,e pëson një person

Një person ka pësuar lëndime të rënda dhe është në gjendje kritike si shkas I aksidentit që është shkaktuar në Gërlicë, magjistralja Shkup-Ferizaj para disa ore.

Në aksident janë përfshirë dy makina, njëra prej tyre Golf 6.

Ambulaca dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes,  nuk ka informacione për një tjetër person në gjendje të rëndë.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.