ndryshim rezultati ne ferizaj kjo skuader kalon ne epersi 560x416 - Ndryshim rezultati në Ferizaj, kjo skuadër kalon në epërsi

Ka ndryshim rezultati në takimin e vetëm të ditës që po zhvillohet në Ferizaj.

Skuadra me po të njëjtin emër, ka kaluar në epërsi në minutën e 67-të, shkruan GazetaBlic.

Nuk ka pasur ndonjë rast i qindpërqindtë deri më tani, kurse vetëm goli mungonte.

Këtë e arritën ‘Ujqit’ nëpërmjet lojtarit të tyre, Hamiti.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në 15 minutat e fundit të këtij dueli, kurse ne do t’iu raportojmë për ç’do ndryshim eventual.

Kujtojmë që ky është takimi i parë i xhiros së tetë në IPKO Superligën e Kosovës në futboll.

/GazetaBlic/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.