unnamed 1 221 560x374 - Në Ferizaj arrestohet 35 vjeçari i kërkuar nga gjykata

Policia rajonale e Ferizajt ka njoftuar se në kuadër të zbatimit të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Ferizaj, gjatë ditës së sotme, ka arrestuar personin Sh.B. 35 vjeç.

Pas kompletimit të dokumentacionit përcjellës, dërgohet në vuajtje të dënimit në kohëzgjatje prej 2 vite e 6 muaj.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.