Loading...

Policia e Kosovës në fshatin Dardani të Ferizajit mbrëmë ka arrestuar një mashkull K-Shqiptar pasi kishte sulmuar dy meshkuj K-Shqiptar për shkak të një mosmarrëveshje rreth një borxhi.

Viktimat janë dërguar për tretman mjekësorë kurse i dyshuari me urdhër të prokurorit është intervistuar dhe pastaj është liruar me procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.