w 23 560x416 - Në Ferizaj bie një puntorë nga një lartësi për tre metrave

Një punëtor në Ferizaj, është rrëzuar nga një lartësi për tre metrave ndërsa po punonte.

Ai ishe duke kryer një punë në një shtëpi private.

Ai mori lëndime. Në fillim ishte dërguar në emergjencën e Ferizajt, po nuk ishte  e mjaftueshme trajtimi mjekësor.

Pastaj u bart në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim të mëtutjeshëm mjekësor.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.