arm1 560x416 - Në Ferizaj, dasmorëve u kapen gjashtë armë (VIDEO)

Gjatë shtatë ditëve të fundit janë konfiskuar gjashtë armë të cilat u përdorën në festa familjare në komunën e Ferizajt.

Policia po ndërmerr aksione për konfiskimin e këtyre armëve duke u bazuar në informacionet që po merr nga qytetarët e shqetësuar nga të shtënat.

Për më shumë, ndiqeni kronikën.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.