Loading...

Një mashkull dhe një femër në Ferizaj gjatë kremtes se Vitit të Ri kanë shtënë me armë zjarri, ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

“Njësiti policor nga të dyshuarit ka konfiskuar një arme gjuetie dhe një pistoletë Ekol , 13 fishekë dhe katër gëzhoja”, thuhet në raportin e PK-së.

Njoftohet se me urdhër te prokurorit rasti shkon ne procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Prekazi’.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.