kazino 730x4401 560x416 - Në Ferizaj gjendet personi i zhdukur nga Gjilani, iku nga shtëpia pasi humbi 10.000 euro në lojëra të fatit

Një person i nacionalitetit shqiptar nga rajoni i Gjilanit është gjetur, pasi që ishte raportuar i zhdukur nga familjarët e tij.

Ky i fundit u gjet në Ferizaj, ku disa qytetarë të këtij qytetit e kanë gjetur pa ndjenja. Më pas viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal të Ferizajt.

Në raportin e 24 orësh të policisë, thuhet se personi ishte larguar nga shtëpia pasi që kishte humbur një shumë prej 10.000 eurosh në lojërat e fatit.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.