w 22 - Në Ferizaj, Mercedesi tenton të kalojë nënkalimin, por mbetet në ujë

Ferizaji është një nga komunat e përmbytura nga uji, pas reshjeve të shumta të orëve të fundit.

Nënkalimi në fshatin Nikadin është i përmbytur nga ujërat dhe rruga është e pakalueshme.

Një veturë e tipit “Mercedes” ka synuar ta kalonte këtë nënkalim, por që ka mbetur në pus.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.