Qendra tregtare “Plus” në Ferizaj e cila prodhon bukën nga furra e saj çmimin e këtij produkti elementarë për jetesë vazhdon ta ketë të njejtë.

Për më shumë ndiqeni videon në vazhdim:

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.