auto feriza15837683781 560x416 - Në Ferizaj shërbehet me dorëza

Në një ëmbëltore në qendër të Ferizajt, kamarierët shërbejnë myshterinjtë me dorëza, si masë parandaluese për koronavirusin, që ka shkaktuar panik në gjithë botën.

Fotoja është dërguar nga një myshteri i lokalit.

Me këtë virus janë prekur mbi 100 shtete më botë. Kosova e Mali i Zi janë të vetmet në rajon që nuk kanë raportuar për ndonjë rast.

Të hënën, edhe Shqipëria shënoi rastet e para me Covid-19.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.