gj1 696x3961 560x396 - Në Ferizaj shfaqet gjarpri helmues (FOTO)

Në qendër të qytetit të Ferizajt, afër një ëmbëltoreje, është shfaqur një gjarpër që qytetarët e atjeshëm e kanë cilësuar helmues.

Siç tregojnë lexuesit e klankosova.tv, atë e ka vrarë një person që ka qëlluar në vend të ngjarjes.

gj21 - Në Ferizaj shfaqet gjarpri helmues (FOTO)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.