Badovci 640x3001 560x300 - Ngrin Liqeni i Badovcit


Moti i ftohtë dhe reshjet e pandalshme të borës kanë bërë që Liqeni i Badovcit të ngrijë.

Gjatë ditëve të fundit mos ndalja e të reshurave të borës ka bërë që pjesëmarrësit në komunikacion por edhe këmbësorët të kenë probleme në qarkullim.

Reshjet e pandalshme të borës kanë bërë që edhe Liqeni i Badovcit të ngrijë.

badovci1 1547310234 91337991 - Ngrin Liqeni i Badovcit

badovci2 1547310237 70875311 - Ngrin Liqeni i Badovcit

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.