auto mozzik loredana 1200x630 1024x538 780x43915306891701 560x416 - Një fotografi që e zbulon të dashurën e Mozzikut, Loredanën shtatzënë

Mozzik dhe Loredana Zefi janë në lidhje gati dy vjet dhe gëzojnë lidhje të shëndoshtë.

Mediat raportuan se çifti është duke pritur të bëhet prindër, por të cilën gjë nuk e konfirmuan.

35515139 257566078322877 388947011350560768 n - Një fotografi që e zbulon të dashurën e Mozzikut, Loredanën shtatzënë

Madje, këngëtarja reduktoi publikimin e fotografive në rrjetet sociale duke sjell vetëm disa sosh të vjetra.

Në stilin e Kylie Jennerit dhe Zaimina Vasjarit nuk e shfaqte trupin në imazhe duke mos dhënë shenja mbi shtatzëninë.

Por, së fundi ka publikuar disa imazhe teksa shihet me barkun e rrumbullakosur në krah të reperit. E veshur relativisht gjerë, kilogramët e shtuar vërehen tashmë më së miri.

Çifti në këtë formë do të bëhen prindër për herë të parë brenda këtij viti dhe ne i urojmë fat.

Ndryshe, Zefi ka publikuar një videokëngë gjersa reperi është duke punuar në këngë të reja.

lopredana - Një fotografi që e zbulon të dashurën e Mozzikut, Loredanën shtatzënë

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.