Mozzik dhe Loredana Zefi janë në lidhje gati dy vjet dhe gëzojnë lidhje të shëndoshtë.

Mediat raportuan se çifti është duke pritur të bëhet prindër, por të cilën gjë nuk e konfirmuan.

35515139 257566078322877 388947011350560768 n - Një fotografi që e zbulon të dashurën e Mozzikut, Loredanën shtatzënë

Madje, këngëtarja reduktoi publikimin e fotografive në rrjetet sociale duke sjell vetëm disa sosh të vjetra.

Në stilin e Kylie Jennerit dhe Zaimina Vasjarit nuk e shfaqte trupin në imazhe duke mos dhënë shenja mbi shtatzëninë.

Por, së fundi ka publikuar disa imazhe teksa shihet me barkun e rrumbullakosur në krah të reperit. E veshur relativisht gjerë, kilogramët e shtuar vërehen tashmë më së miri.

Çifti në këtë formë do të bëhen prindër për herë të parë brenda këtij viti dhe ne i urojmë fat.

Ndryshe, Zefi ka publikuar një videokëngë gjersa reperi është duke punuar në këngë të reja.

lopredana - Një fotografi që e zbulon të dashurën e Mozzikut, Loredanën shtatzënë

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.