nje prej pese personave qe vdiq gjate rrezimit te helikopterit te pronarit te leicester cityt ishte edhe miss tajlanda 2005 560x416 - Një prej pesë personave që vdiq gjatë rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicester Cityt, ishte edhe Miss Tajlanda 2005

Një nga pesë të vdekurit në rrëzimin e helikopterit në Leicester City ishte ish-mbretëresha e bukurisë së Tajlandës.

Pronari miliarder i klubit anglez, Vichai Srivaddhanaprabha është konfirmuar se ka vdekur pas rrëzimit të tmerrshëm të helikopterit.

Së bashku me të ishte edhe Nursara Suknamai, e cila ishte një mbretëreshë joshëse e bukurisë, e cila u rendit si e para në “Miss Universe Thailand 2005”.

nje prej pese personave qe vdiq gjate rrezimit te helikopterit te pronarit te leicester cityt ishte edhe miss tajlanda 2005 - Një prej pesë personave që vdiq gjatë rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicester Cityt, ishte edhe Miss Tajlanda 2005

Po atë vit ka fituar edhe çmimin e “Miss Photogenic” në konkursin e bukurisë që ishte mbajtur në Bangkok.

Ajo ishte aktive në mediat sociale, duke postuar rregullisht fotografi të ndryshme duke përfshirë vendet e tilla, si Italia, Japonia dhe Greqia.

Lexo po ashtu:

Bukuroshja gjithashtu ishte fanatike e fitnesit, shpesh duke ndarë videot gjatë ushtrimeve në palestër dhe yoga në Instagram.

Ajo vdiq pasi helikopteri u ngrit 200 metra lart dhe u rrëzua në parkun e makinave në stadiumin King Power, rreth orës 20:30 të shtunën. /Telegrafi/

nje prej pese personave qe vdiq gjate rrezimit te helikopterit te pronarit te leicester cityt ishte edhe miss tajlanda 2005 1 - Një prej pesë personave që vdiq gjatë rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicester Cityt, ishte edhe Miss Tajlanda 2005

nje prej pese personave qe vdiq gjate rrezimit te helikopterit te pronarit te leicester cityt ishte edhe miss tajlanda 2005 2 - Një prej pesë personave që vdiq gjatë rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicester Cityt, ishte edhe Miss Tajlanda 2005

nje prej pese personave qe vdiq gjate rrezimit te helikopterit te pronarit te leicester cityt ishte edhe miss tajlanda 2005 3 - Një prej pesë personave që vdiq gjatë rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicester Cityt, ishte edhe Miss Tajlanda 2005

nje prej pese personave qe vdiq gjate rrezimit te helikopterit te pronarit te leicester cityt ishte edhe miss tajlanda 2005 4 - Një prej pesë personave që vdiq gjatë rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicester Cityt, ishte edhe Miss Tajlanda 2005

nje prej pese personave qe vdiq gjate rrezimit te helikopterit te pronarit te leicester cityt ishte edhe miss tajlanda 2005 5 - Një prej pesë personave që vdiq gjatë rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicester Cityt, ishte edhe Miss Tajlanda 2005

nje prej pese personave qe vdiq gjate rrezimit te helikopterit te pronarit te leicester cityt ishte edhe miss tajlanda 2005 6 - Një prej pesë personave që vdiq gjatë rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicester Cityt, ishte edhe Miss Tajlanda 2005

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.