njerezit pa fat qe perjetuan momentet me te pakendshme foto 560x416 - Njerëzit pa fat, që përjetuan momentet më të pakëndshme (Foto)

Të gjithë e dimë dhimbjen dhe mundimet e një dite të keqe, andaj edhe ju do të ndiheni keq, kur të shihni se çfarë përjetuan disa njerëz.

Shfrytëzuesit e rrjeteve sociale, kanë shfrytëzuar llogarinë në Dipley që të tregojnë disa prej momenteve të tyre më të pakëndshme, transmeton Telegrafi.

Në të përfshihet shoferja pa fat të cilës i mbeti doreza në dorë, apo blerësja prej internetit, që malli i blerë i arriti i thyer. Të tjerë treguan ushqimet që nuk mundën t’i shijojnë si duhet, apo një tjetër që theu çelësin e verës.

Më poshtë mund të shihni disa prej raste, që të siguroheni se dita juaj është duke shkuar për mrekulli. /Telegrafi/

njerezit pa fat qe perjetuan momentet me te pakendshme foto - Njerëzit pa fat, që përjetuan momentet më të pakëndshme (Foto)

njerezit pa fat qe perjetuan momentet me te pakendshme foto 1 - Njerëzit pa fat, që përjetuan momentet më të pakëndshme (Foto)

njerezit pa fat qe perjetuan momentet me te pakendshme foto 2 - Njerëzit pa fat, që përjetuan momentet më të pakëndshme (Foto)

njerezit pa fat qe perjetuan momentet me te pakendshme foto 3 - Njerëzit pa fat, që përjetuan momentet më të pakëndshme (Foto)

njerezit pa fat qe perjetuan momentet me te pakendshme foto 4 - Njerëzit pa fat, që përjetuan momentet më të pakëndshme (Foto)

njerezit pa fat qe perjetuan momentet me te pakendshme foto 5 - Njerëzit pa fat, që përjetuan momentet më të pakëndshme (Foto)

njerezit pa fat qe perjetuan momentet me te pakendshme foto 6 - Njerëzit pa fat, që përjetuan momentet më të pakëndshme (Foto)

njerezit pa fat qe perjetuan momentet me te pakendshme foto 7 - Njerëzit pa fat, që përjetuan momentet më të pakëndshme (Foto)

njerezit pa fat qe perjetuan momentet me te pakendshme foto 8 - Njerëzit pa fat, që përjetuan momentet më të pakëndshme (Foto)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.