njevjecarja bie ne hekurudhe treni kalon mbi te shpeton pa asnje gervishtje video 16 - Njëvjeçarja bie në hekurudhë, treni kalon mbi të – shpëton pa asnjë gërvishtje (Video, +16)

Një foshnje njëvjeçare ka mbijetuar mrekullisht, pasi kishte rënë në binarë dhe mbi të kishte kaluar treni.

Vajza madje ka shpëtuar pa as edhe një gërvishtje në trup, pasi treni derisa kaloi nuk e preku, transmeton Telegrafi.

E gjithë ngjarja ndodhi në qytetin indian Maturi, pasi prindërve u kishte rrëshqitur nga dora derisa po dilnin nga treni. Për fat të mirë gjithçka ka përfunduar siç është më së miri.

Foshnja po cilësohet si vajza më me fat në botë, ndërsa në vendlindje është bërë kryetemë. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.