126172782 1023461524824104 6282315816143905795 n 560x416 - Njihuni me artistin nga Ferizaj që sapo lansoi projektin e ri

Artisti nga Ferizaj, ManiX lansoi projektin e tij të ri muzikor “Mem Pa” projekti i cili lansohet menjëherë pas projektit “Naten”.

Reperi në fjalë ka sjellë rrymë të re të zhandrit muzikor Hip-Hop i cili në projektin e ri ka treguar për vështirësitë gjatë kohës së realizimit të ëndrrës së tijë,
më poshtë e keni videoklinin e këngës “Mem Pa”.


 

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.