Loading...

Një çift nga Kosova ka zgjedhur emisionin n’Kosovë Show për t’i dhënë fund beqarisë.
Familja Ramabaja nga Ferizaj ka martuar djalin Beharin me Drilonën nga Vitia.
Çifti u kurorëzua derisa nuk munguan befasitë për dhëndrin dhe nusen. Në një moment, nusja nuk përmbajti as lotët.

Për të parë atmosferën tipike të një dasme shqiptare, shikoni emisionin e plotë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.