auto 35993646 10156772584077847 7683676331967512576 n 1529864814 4068603 115298653631 560x416 - Njihuni me çiftin Ferizajas që u martuan n’Kosovë Show

Një çift nga Kosova ka zgjedhur emisionin n’Kosovë Show për t’i dhënë fund beqarisë.
Familja Ramabaja nga Ferizaj ka martuar djalin Beharin me Drilonën nga Vitia.
Çifti u kurorëzua derisa nuk munguan befasitë për dhëndrin dhe nusen. Në një moment, nusja nuk përmbajti as lotët.

Për të parë atmosferën tipike të një dasme shqiptare, shikoni emisionin e plotë.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.