y 41 560x416 - Nora dhe Era publikojnë disa sekuenca të duetit “Nuk e di”

Nora dhe Era Istrefi kanë publikuar disa sekuenca të këngës së re.

Nora dhe Era Istrefi edhe pak ditë publikojnë duetin e shumëpritur nga fansat e tyre, shkruan lajmi.net.Kënga mban titullin “Nuk e di”, ndërsa dy artistet e sjellin të shoqëruar edhe me videoklip, në të cilin shfaqen atraktive.

Në rrjete sociale, ato kanë publikuar trajlerin e kësaj kënge, me të cilin zbulojnë disa sekuenca të saj.

Për ndryshe, “Nuk e di” do të jetë bashkëpunimi i parë mes motrave Istrefi.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.