y 41 560x416 - Nora dhe Era publikojnë disa sekuenca të duetit “Nuk e di”

Nora dhe Era Istrefi kanë publikuar disa sekuenca të këngës së re.

Nora dhe Era Istrefi edhe pak ditë publikojnë duetin e shumëpritur nga fansat e tyre, shkruan lajmi.net.Kënga mban titullin “Nuk e di”, ndërsa dy artistet e sjellin të shoqëruar edhe me videoklip, në të cilin shfaqen atraktive.

Në rrjete sociale, ato kanë publikuar trajlerin e kësaj kënge, me të cilin zbulojnë disa sekuenca të saj.

Për ndryshe, “Nuk e di” do të jetë bashkëpunimi i parë mes motrave Istrefi.