nora i 1543908247 23232971 560x347 - Nora ndryshon komplet pamje, nuk do ta njihni në foton e fundit


Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina, e cila ka shumë vite që i kontribon muzikës shqiptare me këngë shumë të pëlqyera dhe të vlerësuara.
Ajo përveç që pëlqehet nga publiku me hitet që i sjell, vlerësohet edhe për format e saj trupore për të cilat ajo mundohet shumë me ushqime të shëndetshme dhe palestër.

Në jetën private, Nora është e martuar me këngëtarin e njohur Robert Berisha me të cilin e ka edhe një vajzë që e kanë quajtur, Renee.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E Nora sonte ka publikuar një foto në të cilën po duket me një stil shumë të veҫantë.

45387173 1975116955907278 3868656696435301240 n 1543908243 70107131 - Nora ndryshon komplet pamje, nuk do ta njihni në foton e fundit

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.