nord sjell kengen e re me titull prap 560x416 - Nord sjell këngën e re me titull “Prap”

Rinor Durmishaj, i njohur si Nord, është një këngëtar shqiptar i cili prej vitesh jeton në Itali.

Ai ka pasion kitarën, e ndërsa ka të publikuara disa këngë të tregun muzikor shqiptar.

Së fundmi, ai ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor, të titulluar “Prap”

nord sjell kengen e re me titull prap - Nord sjell këngën e re me titull “Prap”

Artisti Rinor Durmishaj, i njohur si Nord (Foto: ZzapnChriss ON Records/YouTube)

Kënga është e zhanrit baladë dhe RnB, dhe është punuar nga dyshja Zzap dhe Chriss.

Lexo po ashtu:

Klipi i këngës është realizuar në Kosovë, dhe i është besuar produksuionit FilmNation.

nord sjell kengen e re me titull prap 1 - Nord sjell këngën e re me titull “Prap”

Pamje nga klipi “Prap” i artistit të ri, Nord (Foto: ZzapnChriss ON Records/YouTube)

Nord numëron edhe disa pjesëmarrje të suksesshme në festivalet shqiptare, gjë e cila i ka ndihmuar atij në ndërtimin e emrit artistik.

Tash e tutje, ai do të jetë pjesë e labelit “ON Records” në Kosovë – shtëpi diskografike kjo nga e cila kanë dalë emra të njohur në tregun muzikor shqiptar. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.