nusja me te pasmet e zbuluara fotografia qe eshte bere virale ne saje te momentit kur eshte bere foto 560x416 - “Nusja me të pasmet e zbuluara!?”: Fotografia që është bërë virale në saje të momentit kur është bërë (Foto)

Një fotografi e një dasme është bërë virale pasi një iluzion optik ka ndikuar që njerëzit të mendojnë se bëhet fjalë për pamje “të sikletshme”.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, fotografia është shpërndarë në Imgur nga përdoruesi imdur254 gjatë fundjavës dhe imazhi intrigues tashmë ka marrë shumë vëmendje – me njerëzit që u përpoqën të kuptojnë se çfarë po shihnin.

Fotografia përmban një nuse në pritjen e saj të dasmës, e rrethuar nga mysafirët ndërsa ajo flet me dhëndrin.

Ndërkohë një krah i një mysafireje vjen në plan të parë dhe në një shikim të parë e bën atë të duket sikur po shohim të pasmet e nuses, të zbuluara.

Duke ndjekur këtë shembull, përdorues të rrjeteve sociale kanë shpërndarë fotografi që ngjajnë me këtë, përkatësisht që krijojnë huti, nëse nuk i shohim me vëmendje. /Telegrafi/

nusja me te pasmet e zbuluara fotografia qe eshte bere virale ne saje te momentit kur eshte bere foto - “Nusja me të pasmet e zbuluara!?”: Fotografia që është bërë virale në saje të momentit kur është bërë (Foto)

nusja me te pasmet e zbuluara fotografia qe eshte bere virale ne saje te momentit kur eshte bere foto 1 - “Nusja me të pasmet e zbuluara!?”: Fotografia që është bërë virale në saje të momentit kur është bërë (Foto)

nusja me te pasmet e zbuluara fotografia qe eshte bere virale ne saje te momentit kur eshte bere foto 2 - “Nusja me të pasmet e zbuluara!?”: Fotografia që është bërë virale në saje të momentit kur është bërë (Foto)

nusja me te pasmet e zbuluara fotografia qe eshte bere virale ne saje te momentit kur eshte bere foto 3 - “Nusja me të pasmet e zbuluara!?”: Fotografia që është bërë virale në saje të momentit kur është bërë (Foto)

nusja me te pasmet e zbuluara fotografia qe eshte bere virale ne saje te momentit kur eshte bere foto 4 - “Nusja me të pasmet e zbuluara!?”: Fotografia që është bërë virale në saje të momentit kur është bërë (Foto)

nusja me te pasmet e zbuluara fotografia qe eshte bere virale ne saje te momentit kur eshte bere foto 5 - “Nusja me të pasmet e zbuluara!?”: Fotografia që është bërë virale në saje të momentit kur është bërë (Foto)

nusja me te pasmet e zbuluara fotografia qe eshte bere virale ne saje te momentit kur eshte bere foto 6 - “Nusja me të pasmet e zbuluara!?”: Fotografia që është bërë virale në saje të momentit kur është bërë (Foto)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.