klase1 560x416 - Nxënësi nga Ferizaj hedh gaz lotsjellës në klasë


Në rrugën Gjon Serreqi në Ferizaj, në mëngjesin e djeshëm është arrestuar një i mitur pasi gjatë pushimit të shkollës ka hedhur gaz lotsjellës.

Ky gaz lotsjellës ka shkaktuar djegje të syve dhe kollitje.

Sipas raportit të policisë pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.