oriola publikon imazhe ku shfaqet si bionde 560x416 - Oriola publikon imazhe ku shfaqet si bionde
oriola publikon imazhe ku shfaqet si bionde - Oriola publikon imazhe ku shfaqet si bionde

Këto ditë, në profilin e saj në Instagram, Oriola Marashi i ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet si bionde.

Duket se modelja ka vendosur që ta ndryshojë dukjen e saj, teksa në përshkrimin e njërës prej fotografive ka pyetur se a argëtohen më shumë biondet.

Fotografitë e publikuara nga Oriola kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime, ndërsa ajo i ka shoqëruar edhe me përshkrime interesante.

“Përtej ideve të të bërit keq dhe të bërit mirë, ekziston një fushë. Takohemi aty”, shkruan në përshkrimin e një fotografie.

“Unë shkoj drejt e në zemër”, shkruan në përshkrimin e një fotografie tjetër.

Lexo po ashtu:

Oriola është njëra prej bukurosheve që po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendje me dukjen e saj në kohët e fundit.

Vënia në plan të parë e formave trupore që nuk e lënë askënd të qetë, tashmë është bërë shprehi për modelen, e cila arrin të marrë vëmendjen e fansave sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.

Krahas të qenit një modele e pëlqyer, ajo pritet që në një të ardhme të afërt të hyjë edhe në tregun muzikor shqiptar. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.