w 25 560x416 - Pacolli reagon për shpërthimin në Ferizaj: Lutem që tragjedi të tilla mos të ndodhin asnjëherë

Kreu i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, ka reaguar pas shpërthimit që ndodhi në Ferizaj, ku mbetën 42 persona të lënduar, në mesin tyre edhe dy fëmijë.

Pacolli, përmes një postimi në Facebook, u ka dëshiruar shërim sa më të shpejt të lënduarve, duke u lutur që tragjedi të tilla të mos ndodhin kurrë /arbresh.info/

Reagimi i plotë:

Të lënduarve nga shpërthimi tragjik në Ferizaj, u dëshiroj shërim të shpejtë dhe pa pasoja.
Lutem që tragjedi të tilla mos të ndodhin asnjëherë më.

Screenshot 3 2 640x129 - Pacolli reagon për shpërthimin në Ferizaj: Lutem që tragjedi të tilla mos të ndodhin asnjëherë

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.