pajisja muzikore me ne fund ia leshoi kengen e preferuar reagimi i dyvjecares ishte mbreselenes video 560x416 - Pajisja muzikore më në fund ia lëshoi këngën e preferuar, reagimi i dyvjeçares ishte mbresëlënës (Video)
pajisja muzikore me ne fund ia leshoi kengen e preferuar reagimi i dyvjecares ishte mbreselenes video - Pajisja muzikore më në fund ia lëshoi këngën e preferuar, reagimi i dyvjeçares ishte mbresëlënës (Video)

Zoe është dyvjeçarja nga Wisconsin i Shteteve të Bashkuara, që i kërkoi pajisjes muzikore Alexa që t’ia lëshonte këngën e preferuar, për të reaguar e entuziazmuar kur më në fund ia lëshoi.

Megjithëse nëna i ndihmonte, ajo nuk po e thoshte si duhet titullin ‘Baby Shark’, ndërsa kur u kuptua se çfarë po thoshte, ajo pati një reagim mbresëlënës që iu pëlqeu të gjithëve, transmeton Telegrafi.

“Kështu reagoj edhe unë, kur DJ e kupton se cilën këngë dua ta dëgjoj”, ka qenë një prej komenteve të shumta.

Pas minutës së parë, në videon e postuar më poshtë, mund të shihni formën se si reagoi Zoe, që e bëri shumë të popullarizuar në rrjete sociale. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.