5 321 560x347 - Pamje nga vërshimet në Shtime (VIDEO)

Dje Shtimja është vërshuar nga uji, pas reshjeve të shiut.

Shumë rrugë janë vështirësuar për qarkullim.

Express sjell pamje nga atje:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.