w 22 560x416 - Pamje pas shpërthimit në Ferizaj (VIDEO)

Të paktën 42 persona janë lënduar, pasi një bombolë gazi shpërtheu në një restorant në qytetin e Ferizajt.

Autoritetet thanë se 12 persona, që kanë marrë lëndime më të rënda, janë dërguar për trajtim mjekësor në Prishtinë.

Përmes kësaj video ju sjellim pamje nga vendi i ngjarjes, pas shpërthimit që ka ndodhur.

Më poshtë video:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.