Vershime ne Ferizaj foto KALLXOcom1 560x331 - Pamje: Përmbytje edhe në Ferizaj

Për shkak të reshjeve të dendura të shiut përmbytje janë regjistruar edhe në Ferizaj.

Një qytetar ka dërguar në Ferizaj24 pamje që tregojnë për përmbytjen e rrugës magjistrale Prishtinë-Ferizaj.

Sipas qytetarit, pamjet janë marrë në hyrje të qytetit të Ferizajt.

Aty shihet një pjesë e rrugës e mbuluar tërësisht nga uji dhe veturat që lëvizin me vështirësi.

Këto janë pamjet e dërguara nga një qytetar Ferizajas :

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.