pas deklarates se reperit lumi b per babastars reagon agon amiga 560x353 - Pas deklaratës së reperit Lumi B për BabaStars, reagon Agon Amiga

Reperi i njohur Lumi B, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “NIN”, ku ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e tij.

Ndër të tjerash, Lumi B bëri edhe një deklaratë interesante, e cila ka lënë të habitur shumë prej teleshikuesve.

I pyetur për label-at Babastars dhe OTR, ai u shpreh duke thënë: ‘’Në BabaStars sdi çka ka aty përveç Majkit edhe Getit. Në OTR sdi çka ka tjetër përveç Noizyt’’.

pas deklarates se reperit lumi b per babastars reagon agon amiga - Pas deklaratës së reperit Lumi B për BabaStars, reagon Agon Amiga

E ndaj kësaj deklarate duket se ka reaguar reperi Agon Amiga, i cili gjithashtu është një nga emrat shumë të pëlqyer të BabaStars.

Lexo po ashtu:

Ai ka publikuar në InstaStory një shkrim, me anë të së cili ka thumbuar reperin, duke thënë se label-i në të cilin ai bën pjesë është “shkollë e hip hop-it”.

pas deklarates se reperit lumi b per babastars reagon agon amiga - Pas deklaratës së reperit Lumi B për BabaStars, reagon Agon Amiga

“BabaStars, shkolla për hip hop”, ka shkruar Agon Amiga në InstaStory.

Me këtë, ai ka lënë të kuptohet se është ndarë i revoltuar nga deklarata e bërë nga kolegu i tij. /Telegrafi/

pas deklarates se reperit lumi b per babastars reagon agon amiga 1 - Pas deklaratës së reperit Lumi B për BabaStars, reagon Agon Amiga

Foto: Agon Amiga/InstaStory

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.