zjarr1 560x347 - Pas mosmarrëveshjes me vëlla, i vë zjarrin shtëpisë në Ferizaj


Dy vëllezër, njëri i moshës së mitur pas një mosmarrëveshje, i dyshuar i moshës së mitur ka pranuar se i ka vënë zjarrin shtëpisë së tij në fshatin Sojevë të Ferizajit.

Njësiti i zjarrfikëseve ka lokalizuar dhe shuar zjarrin.

Rastit ju kanë përgjigjur njësitet relevante Policore.Me vendimin e Prokurorit ,i dyshuari dërgohet 24 orë në qendrën e mbajtjes.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.