pelqehet projekti i ri muzikor familia nga emi dhe kola 560x416 - Pëlqehet projekti i ri muzikor “Familia” nga Emi dhe Kola
pelqehet projekti i ri muzikor familia nga emi dhe kola - Pëlqehet projekti i ri muzikor “Familia” nga Emi dhe Kola

Artistët e rinj Emi dhe Kola, javën e kaluar prezantuan për publikun projektin e tyre më të ri muzikor.

Kënga është ritmike, e zhanrit hip hop dhe RnB.

Muzika është punuar nga vet Emi, gjersa tekstin e kanë shkruar Emi dhe Kola.

Kjo këngë është publikuar në kanalin YouTube në versionin audio me tekst.

Lexo po ashtu:

Emi si artist i ri ka të publikuara disa këngë në tregun muzikor, këngë të cilat janë pritur mirë nga publiku.

I njëjti është bërë një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.