auto sfkfkfkf15629106631 560x416 - Për lëkurë të bukur në verë, ndiqni këto këshilla

Gjatë muajve të vapës shpesh herë të padurueshme, fytyra mund të dëmtohet dhe do të duket pa jetë. Për të patur një lëkurë të shëndetshme ju listojmë tre mënyra të thjeshta që fytyra juaj të shkëlqejë gjatë gjithë verës.

Përdorni krem hidratant me faktorë mbrojtës nga dielli dhe ingredientët e tyre bëni kujdes t’i shikoni mirë.

Konsumoni sa më shumë fruta dhe pini ujë. Një lëkurë e hidratuar duket gjithmonë bukur.

Kremin mbrojtës nga dielli aplikojeni gjithmonë me dy shtresa në fytyrë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.