Ferizaj Vellaznimi1 560x416 - Përfundon ndeshja Ferizaj – Vëllaznimi, ky është rezultati

Ka përfunduar 0-0 koha e rregullt e përballjes Ferizaj – Vëllaznimi.

Kanë përfunduar 90 minutat e përballjes mes Ferizajit dhe Vëllaznimit.

Ferizaji dhe Vëllaznimi, po kërkojnë Superligën e Kosovës në futboll për sezonin tjetër.

Koha e rregullt e barazhit që po luhet në Drenas, ka përfunduar pa gola (0-0).

Ky rezultat, çon ndeshjen në vazhdime dy herë nga 15 minuta./Lajmi.net/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.