Shirit i policise 2 foto KALLXOcom 1 640x480 11 560x416 - Përleshje mes 6 personave në Ferizaj

Një përleshje mes 6 personave ka ndodhur para dy ditësh në Ferizaj.

Policia ka njoftuar deri tek përleshja ka ardhur pas një mosmarrëveshje dhe janë të përfshirë tre të mitur.

Tutje është theksuar se dy persona kanë pranuar tretman mjekësor.

Policia po ashtu ka bërë të ditur se me vendim të prokurorit, pas intervistimit janë liruar.

Rasti është cilësuar si lëndim trupor dhe është në duke u trajtuar nga Policia në procedurë të rregullt.

Përleshja dyshohet se ka ndodhur në ora 21:15.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.